O nas

Sklep internetowy z meblami nierdzewnymi www.meble-gastro.pl należy do firmy GASTROPROFIT Bartłomiej Trenda. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne wyroby nierdzewne, potrzebne do kompleksowego wyposażenia obiektów gastronomicznych.

Specjalizujemy się w zaopatrzeniu w sprzęt gastronomiczny restauracji, pizzerii, kebabów, kawiarni, barów, stołówek. W swojej ofercie posiadamy także urządzenia i akcesoria gastronomiczne. Dla tej grupy produktów, stworzyliśmy sklep internetowy www.gastroprofit.pl. Oferujemy profesjonalny sprzęt gastronomiczny wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Oprócz sklepu internetowego, posiadamy w Krakowie stacjonarny sklep z wyposażeniem gastronomicznym. Nasza hurtownia gastronomiczna w Krakowie mieści się przy ul. Wincentego Danka 8/U7, 31-229 Kraków. Wykwalifikowany zespół pomoże dobrać wyposażenie gastronomiczne zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z gastronomią jak i świadomych swoich potrzeb restauratorów posiadających duże doświadczenie gastronomiczne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Meble-Gastro.pl - meble nierdzewne na wymiar

Meble-Gastro.pl to sklep internetowy firmy GASTROPROFIT, producenta mebli nierdzewnych na wymiar. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór mebli technologicznych niezbędnych w prowadzeniu działalności gastronomicznej. Nasze wyroby wykonujemy z atestowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu spełniają one wszelkie wymogi stawiane przez Sanepid i inne instytucje nadzorujące. W ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo meble nierdzewne w najpopularniejszych rozmiarach. Na zamówienie wykonujemy na dowolny wymiar stoły nierdzewne, baseny gastronomiczne, okapy do restauracji i barów, wózki gastronomiczne spawane, regały magazynowe i ociekowe, a także urządzenia grzewcze ze stali nierdzewnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasi pracownicy pomogą Państwu dobrać odpowiednie parametry mebli gastronomicznych. Współpracujemy z wykwalifikowaną kardą konstruktorów i monterów, dzięki czemu korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję, że zamówione meble nierdzewne na wymiar, będą nie tylko solidne i wytrzymałe, ale także praktyczne i wygodne w codziennej eksploatacji. Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży mebli nierdzewnych w Krakowie przy ulicy Wincentego Danka 8/LU7. Na miejscu będziemy mieli możliwość pomocy w doborze produktów odpowiednich dla Państwa działalności, a także przygotujemy indywidualną ofertę.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie