Wycena

Oprócz wyrobów katalogowych z naszej oferty, wykonujemy również nietypowe meble i inne produkty ze stali nierdzewnej. Bardzo często lokale posiadają specyfikę wymagającą indywidualnego podejścia już na etapie projektowania mebli.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze konstruktorów z wieloletnim doświadczeniem, przygotujemy ofertę, która uwzględni nie tylko charakterystyczne cechy Państwa obiektu, ale również praktyczny aspekt codziennej eksploatacji wyrobu.

Wszystkie wyceny potwierdzamy w formie pisemnej, dzięki czemu zamówienie przekazywane na produkcję, ma zawsze formę zaakceptowaną przez Klienta. W miarę możliwości, prosimy o jak najdokładniejsze opisy wyrobów przesyłanych do wyceny lub o przesłanie szkicu / projektu, na którego podstawie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Meble-Gastro.pl - meble nierdzewne na wymiar

Meble-Gastro.pl to sklep internetowy firmy GASTROPROFIT, producenta mebli nierdzewnych na wymiar. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór mebli technologicznych niezbędnych w prowadzeniu działalności gastronomicznej. Nasze wyroby wykonujemy z atestowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu spełniają one wszelkie wymogi stawiane przez Sanepid i inne instytucje nadzorujące. W ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo meble nierdzewne w najpopularniejszych rozmiarach. Na zamówienie wykonujemy na dowolny wymiar stoły nierdzewne, baseny gastronomiczne, okapy do restauracji i barów, wózki gastronomiczne spawane, regały magazynowe i ociekowe, a także urządzenia grzewcze ze stali nierdzewnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasi pracownicy pomogą Państwu dobrać odpowiednie parametry mebli gastronomicznych. Współpracujemy z wykwalifikowaną kardą konstruktorów i monterów, dzięki czemu korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję, że zamówione meble nierdzewne na wymiar, będą nie tylko solidne i wytrzymałe, ale także praktyczne i wygodne w codziennej eksploatacji. Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży mebli nierdzewnych w Krakowie przy ulicy Wincentego Danka 8/LU7. Na miejscu będziemy mieli możliwość pomocy w doborze produktów odpowiednich dla Państwa działalności, a także przygotujemy indywidualną ofertę.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie